اضافه شدن اخبار شاد به وبلاگ

 

همیشه با خودم به این فکر میکردم که وبلاگ نباید فقط خبرهای غمگین و پیام تسلیت داشته باشه و نباید دوستداران دور از نصرآباد وقتی به وطن برمی گردن با سوالات تعجبی مواجه شوند مگه عریس رفته ، کی زن واستونده، و غیره مواجه شوند. و برای اولین بار از خانواده خودم شروع کردم و بدین ترتیب ازدواج آقای حمید نصرآبادی با خانم یزدی پز را به ایشان و همسر محترمشان تبریک عرض می نمایم امیدوارم که دوستان در رساندن خبرهای قطعی ازدواج ما را یاری رسانند.

/ 7 نظر / 53 بازدید
*ღ*مرد احساسی*ღ*

آوای باد انگار آوای خوشکسالیست دنیا به این بزرگی یک کوزه سفالیست باید که عشق ورزید باید که مهربان بود زیرا که زنده ماندن هر لحظه احتمالیست ............... من بازم اومدم اما شما نیومدین وب من

ali

سلام وبلاگ فعالی داری البته میشه بهترم بشه یه پیشنهاد برات دارم شما که علاقه مند به وبلاگ نویسی هستی و دوست داری تو این کار پیشرفت کنی و بازدید کننده های بیشتری داشته باشی شاید بهتر باشه از وبلاگ به سایت مهاجرت کنید چرا چون که وبلاگ راحت هک میشه چنانچه به هر دلیلی وبلاگتون فیلتر بشه دیگه بهش تحت هیچ شرایطی دسترسی ندارید چون سرور اون داخل ایران هستش به علاوه وبلاگ کلاس کاری رو پایین میاره من براتون یه پیشنهاد دارم ما وبلاگتون رو به سایت تغییر میدیم و سرور اون رو رو به کانادا یا کشور دیگه ای که زیرساخت قوی داشته باشه انتقال میدیم و دامنه اون به ir,com,org.net&....... تبدیل میکنیم علاوه بر اون یه پنل پر قدرت بهتون میدیم فقط سالیانه5000 تومان و خدمت دیگه ای که میتونیم ارایه کنیم پنل پیامکیه که حتی اگه نخواین وبلاگ رو به سایت تبدیل کنید به کارتون میاد چون که ما کد قالب پنل رو بهتون میدیم و روی وبلاگتون نصب میکنیم این پنل سالیانه فقط25000 تومان هستش که سال بعد 40 درصد تخفیف میخوره که اونم هزینه اپراتور هستش و چیزی برای ما نداره پنل پیامکی کاربرد های فوق العاده بالایی داره از در آمد زایی بگیر تا مشتری مدار

حمید

با سلام با تشکر از مدیریت سایت انشا الله همه جوان ها خوشبخت شوند جا دارد دومین نفر از جوان های روستا که در حال اقدام ازدواج میباشد معرفی کنم .اسم: قاسم نام پدر :؟؟؟؟

همسر مدیر وبلاگ z.k

باسلام خدمت حمید آقای تازه داماد گل.من که نصرابادیارو نمیشناسم ولی فک میکنم قاسم اقایی رو میگی که دوست هادی اقای نصرابادیه و تو تعذیرات مشغول به کارند.

رضا قاضی

مبارک با شه خبر خوبی بود و کار جالب خسته نباشی

احمد

با ارزوی خوشبختی برای اقاحمید انشاالله اون همش از طیفه زن عکس نکیره

ممدممد ماستی دهه 60

چرا عکس عریسی خاته نگذشتیی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خجالت مکشی[زبان][وحشتناک]