اخبار نیمه اول اردیبهشت93

با توجه به بارشهای نسبت خوب  و رویش علوفه بیابانی از سه شب قبل گیله گوسفندان در بیابان نگهداشته میشوند(لازم به توضیح می باشد هر ساله از اواخر فروردین با توجه به منابع طبیعی علوفه و رویش علوفه ها و گرم شدن هوا گوسفندان شب ها در بیابان نگهداری می شوند و ساعت حرکت و تعداد چوپانها تعقیر می کند که در یک بحٍث مفصل خدمت دوستان عرض می نمایم .

یکی از اعضاء شورا و دهیاری محترم در کوچه یخ بندان نبش کوچه مرحوم عباس طلا اقدام به  ساخت واحد مسکونی مقاوم نموده ولی ای کاش این دو عزیز با برنامه ریزی دقیق تر و تهیه نقشه جامع طرح هادی روستا اقدام به ساخت می نمودن تا در آینده به مشکل برخورد نکنند و در اجراء طرح هادی  و طر های دیگر زیر بنای و گاز رسانی و دیگر خدمات گام موثری بردارند.

سفر خانواده آقای رضا رحمت الله به سرزمین وحی (حج عمره)


بازم سرقت احشام در بخش مرکزی خوشاب این بار در چند کیلومتری نصرآباد، در روستای حسن آباد از منزل شکرالله حسن آبادی معروف به کلانی با تخریب دیوار تعداد 30 راس گوسفند را سرقت کرده اند.

/ 3 نظر / 28 بازدید
هتل شبستان رشت

سلام مطالبتون زیبا و دلنشین بود عالی بود حتما به ما سر بزنید اگه دوست داشتید نظر هم بزارید - منتظرما - موفق باشید [گل]

احمد

سلام با داستان نوشتن که کار نمی رود اگر راست می گویی بیا یک نابت گیله برو کمک بندهای خدا کن البته فراموش کردی بنویسی که بردن سطل ماست به شهر برقرار رفت

مدیر وبلاگ

به دلیل عدم تفرقه و اتحاد لازم از درج نظرات در این پست معذوریم. تا انشا الله باعث پیشرفت و آبادانی روستا شود.